Ongeluk 420Si - Geratel op een mysterieuze wijze verdwenen

414 416 418 420 45
R!K

Bericht door R!K »

Mysterieuze auto, zo'n Rover. Wilde eens horen of het geratel afhankelijk was van het toerental. Dus m'n moeder achter het stuur gezet om gas te geven terwijl ik zou luisteren. Na het geven van een flinke hoeveelheid gas was het geratel weg! Heb meteen maar een stukje gereden en het lijkt in orde te zijn. Maar wie weet voor hoelang... :? Vanavond m'n broer nog maar eens laten horen en kijken of hem iets opvalt aan het geluid.

Dus Marvon, bedankt voor het aanbod om langs te komen maar het lijkt (gelukkig) niet meer nodig te zijn! Ik zal morgen Van Noort en een aantal sloperijen bellen voor een koplamp en laat je nog weten wat ik doe!
Gebruikersavatar
MARTIN
MG-R Core
Berichten: 9117
Lid geworden op: vr dec 31, 2004 4:27 pm
Woonplaats: in de loods

Bericht door MARTIN »

:mrgreen:

is prima
je weet dat ik alleen in het weekend thuis ben hé

gelukkig dat het opgelost is
Afbeelding
Gebruikersavatar
118GTR
MG-R Core
Berichten: 4198
Lid geworden op: di nov 26, 2002 4:58 pm
Woonplaats: Nijmegen - Hierden
Contacteer:

Bericht door 118GTR »

Klink als een klepstoter zoals eerder al gezegt. Die dingen hebben oliedruk nodig om zich te stellen, zodra de motor af gezet is lopen ze weer leeg, dus maken ze weer herrie wanneer er weer gestart wordt.

Een goede klepstoter behoud zijn druk behoorlijk lang, in iedergeval een nacht, zodat de motor de volgende ochtend nog steeds stil is. Een slechte is zijn druk al na een paar minuten kwijt.
Rover 118 GTi VVC MK3.2
Rover 114 GTi Racer -> to Belgium
Rover 416si LPG = for sale
Rover ZS 160 G3 ;-) => Daily
Preparing a 190+ VHPD Engine

www.118GTi.tk

Aan hard gaan is nog nooit iemand overleden, plotseling en hard tot stilstand komen, dat is het grote gevaar!
Gebruikersavatar
bam
MG-R Core
Berichten: 5976
Lid geworden op: vr dec 20, 2002 8:36 pm
Woonplaats: Almere-Buiten

Bericht door bam »

Idd zeker een klepstoter wordt toch een keer tijd om olie te verversen 8)

Jaguar XE
MG ZS 120 MKII
zijnstra

Bericht door zijnstra »

of een sleutel op de motor laten liggen die er later af is getrild........ :lol: :lol:

zo heeft de monteur bij ons op het werk al eens een motor van een vw transporter omzeep gehaald...... :shock:
R!K

Bericht door R!K »

Toch handig studeren, je bent lekker veel vrij! Daarom in de gelegenheid geweest rond te bellen voor de voorruit/koplamp. De prijzen voor de (onverzekerde) schade aan de voorruit liepen flink uiteen:

1. GlasGarage: € 325,00
2. AutotaalGlas: € 431,30
3. CarGlass : € 621,73

De duurste is dus 91% duurder dan de goedkoopste! Bij GlasGarage kon ik de auto ook nog eens gelijk brengen en (gratis) vervangend vervoer krijgen. Morgen is ie klaar. Erg netjes dacht ik zo! Het vervangend vervoer is weliswaar een Corolla van 20 jaar oud, maar wie het kleine niet eert...

Verder heb ik nog wat demontagebedrijven opgebeld in de regio West-Brabant en Antwerpen, maar niemand had een rechter koplamp liggen. Ook op jullie advies van Noort gebeld en daar lag er nog een die voor € 65 de mijne is. Die heb ik gelijk maar achter laten houden. Dus Marvon, als je hem voor me mee wilt nemen vrijdag, zou ik daar erg blij mee zijn! Ik PM je m'n gegevens wel even.

To be continued!
zijnstra

Bericht door zijnstra »

zo zie je maar :lol: beetje rondbellen kan nooit kwaad :lol:

schrik nog wel een beetje van dat raam, en zeker van de verschillen :shock:
Plaats reactie