Op deze sites moet je wel wat leuk remspul kunnen vinden.
en anders kan je altijd nog eens rondneuzen op de site van MaxPower. http://www.maxpower.co.uk
Daar staan ook nog wat links naar remspul handelaren.
De beste zijn de 240mm van de Gti Mpi, en als je die al hebt kun je nog wat aftermarket remvoeringen proberen. En that it voor een normaal budget.
heb je echter een groot budget, dan moeten er grotere velgen onder de auto ( nog zo'n onmogelijk punt bij rover 100 met een steek van 95.25mm ) en nieuwe schijven die van de MGF zouden moeten passen, echter ook dat zijn std 240mm schijven dus je moet nieuwe schijven bij apracing of brembo ( of zoiets ) vandaan halen. Maar dan zit je nog steeds met die kl*te 1 pots remklauwen, maar ook die worden door verschillende bedrijven gemaakt.
velgen ( 15" ) 500 euro
banden 195/45/15 300
schijven 280 mm 500 tot 1000
klauwen 4 pots 1000
kleine kosten 200
totaal ~2500 euro
in engeland zijn er wel bedrijven die schijven van andere auto's aanpassen ( 820 turbo weet ik toevallig ) dan ben je voor minder klaar maar dan zit je dus nog met die aftandse remklauwen, en zul je nog steeds die velgen+banden moeten kopen