
De koppakking van onze rover 214i uit '96 is voor de 2e keer naar de sjeng.


het schijnt dat dit model rover ook uitgevoerd is met een hondamotor. klopt dit? en welk type? Ik zit er namelijk aan te denken een ander motorblok te kopen.
Dat is eigenlijk niet zo te zeggen, het kan verschillende oorzaken hebben: de vorige reparatie is misschien niet goed uitgevoerd, lekkende waterpomp, lekkende dop v/h koelvloeistofreservoir, defecte thermostaat etc etc.rbuijs schreef:De koppakking van onze rover 214i uit '96 is voor de 2e keer naar de sjeng.hoe komt dit???
![]()
Nee, een 214 uit '96 is een mk3 (ronde model), deze zijn alleen met Rover motoren geleverd. De mk2 216 (tot '95) had een Honda motor.rbuijs schreef:het schijnt dat dit model rover ook uitgevoerd is met een hondamotor. klopt dit? en welk type?