Steven Rover schreef:Gevalletje, denken dat je kunt racen, jezelf totaal overschatten, lomp willen laten zien dat je een Ferrari rijdt
En toch...respect, ook al komt de "durf" voort uit een ernstig tekort aan zelfkennis.
Je komt naar Zandvoort met een auto voor een paar rondjes, dan is het natuurlijk ook de bedoeling om gas te geven.
Een Ferrari maakt dat wat lastiger, omdat die auto beter is dan de 99% van de bestuurders, maar toch, je komt niet naar een circuit om te van de zon te genieten.
100 x meer respect voor iemand die hem in de vangrail zet, dan voor iemand die een rondje 3 min neerzet zuiver om te patsen met zijn penisverlenger.
Wil je patsen zet hem dan op een park verme, of nog liever een boulevard ver van het CPZ vandaan. Wil je rijden maar ben je bang dat je je Ferrari aan gort rijd, prima, kom dan niet of kom met iets waarmee je wel gas durf te geven. Legio E30's waarmee je veel lol kan hebben voor weinig geld.
Rover 118 GTi VVC MK3.2
Rover 114 GTi Racer -> to Belgium
Rover 416si LPG = for sale
Rover ZS 160 G3 ;-) => Daily
Preparing a 190+ VHPD Engine
www.118GTi.tk
Aan hard gaan is nog nooit iemand overleden, plotseling en hard tot stilstand komen, dat is het grote gevaar!