Pagina 1 van 1
SD1 op de HAN in Arnhem
Geplaatst: zo nov 29, 2009 12:11 am
door Boekie
Deze SD1 zie ik regelmatig bij ons op de HAN in Arnhem staan.
Is die van iemand van hier toevallig?

Re: SD1 op de HAN in Arnhem
Geplaatst: zo nov 29, 2009 5:56 pm
door Bart-K
Boekie schreef:Is die van iemand van hier toevallig?
Was dat maar waar

Geplaatst: zo nov 29, 2009 6:22 pm
door Rik
Ik had 'm ook al zien staan op de HAN. Zo'n ding heeft mijn vader nog gehad toen ze nog "nieuw" en extravagant waren. Een witte met donkerbruine bekleding (as seen on pictures)... Die heeft ie ingeruild op een witte Jaguar XJ-S Coupé.
Hoe dan ook: iets over "niets dan ellende", losse stuurwielen, levensgevaarlijke capriolen en quotes betreft de auto als je vraagt aan herinneringen: "Het zal wel een maandagochtend auto zijn geweest!"
Geplaatst: zo nov 29, 2009 11:08 pm
door Boekie
En ondanks alles blijft zo'n auto me toch aantrekken. Maarjah... ellende gegarandeerd.
Geplaatst: ma nov 30, 2009 3:43 pm
door MGF MPi
Leuke auto, jammer van de staat..
Kort geleden op het terrein van circuit Zandvoort een fraai Belgisch exemplaar in de zelfde kleur zien staan trouwens, kenteken APC 550. Stond ook een rode SD1 Vitesse in heel goede staat, kenteken 65-PS-DZ.
Geplaatst: di dec 01, 2009 4:54 pm
door Bart-K
Boekie schreef:Maarjah... ellende gegarandeerd.
Daarom moet je zo'n SD1 ook als auto voor erbij hebben en niet als dagelijks vervoer

Geplaatst: wo dec 02, 2009 1:49 am
door Eimer
maar denk dat het erg moeilijk is om er niet veel in te gaan rijden."
motorisch zijn de v8's vrij betrouwbaar tog?
Geplaatst: wo dec 02, 2009 8:12 am
door The Flying Dutchman
Die van mij is weggegaan met 360 K/Km's op de klok en was nog steeds goed gezond.
Geplaatst: do dec 03, 2009 6:25 pm
door Boekie
Ik denk dat de motor niet het grootste probleem is. Dat is een low-end blok van Buick meen ik.
Geplaatst: di apr 20, 2010 1:46 pm
door mvbdb
De LN-91-ZK heeft jarenlang in een stoffige loods in Lekkerkerk gestaan, kennelijk toch een nieuwe eigenaar gevonden.
De 65-PS-DZ waaraan gerefereerd wordt en die gesignaleerd is op Zandvoort is van een hele goede vriend van me, was ik samen met hem daar en eveneens een half uurtje op het circuit ":D gereden

". Auto is helemaal gerestaureerd en hij bezit ook nog een 3500 VandenPlas in dezelfde kleur lichtblauw (Zircon Blue heet die kleur overigens), ook helemaal gerestaureerd.
Geplaatst: di apr 20, 2010 4:09 pm
door Thomas
Hier een foto

Geplaatst: do apr 22, 2010 5:29 pm
door Boekie
Nice
Foto's zeggen meer dan woorden

Geplaatst: za apr 24, 2010 10:06 pm
door VandenPlas
Blijft tijdloos mooi zo'n SD1

Geplaatst: za apr 24, 2010 10:22 pm
door The Flying Dutchman
Hee...is daar een leren interieur in die Vitesse gezet?
Geplaatst: ma apr 26, 2010 10:47 am
door mvbdb
Dat klopt dat er een lederen interieur is ingezet, origineel overigens en niet nagemaakt naar verluid. Bevestigen kan ik het niet maar zover ik weet is er destijds bij aflevering van dit type maar eentje ooit met zwart lederen bekleding afgeleverd en dat zou dus dan deze SD1 moeten zijn.