Diverse fabrieksfouten in de carrosserie, en de achterwielophanging.
kost weer klauwen vol geld.
Zijn het niet je veren die breken dan vallen je krikpunten er wel af.
Komen interieurdelen vanzelf los en is de carrosserie weer niet goed afgekit vanaf fabriek, loopt mijn nav unit vol water.
En dan is dit een dealer onderhouden schadevrije auto.
Weet je die 45 was door ontwikkeld dit is echt door labbekakken in elkaar gezet, of ze waren dronken of hebben geen verstand.
Concept is goed, model is mooi maar wat een *** montage en afwerking.
Waarom heb ik nou voorliefde voor Rover.

Goed, we gaan maar weer voor de derde keer enkele honderden euro's in de Duitse en Engelse economie pompen.
Gelukkig vind ik het niet erg om hem te repareren en hier geld aan uit te geven, hij wordt er alleen maar beter en mooier van.
Soms wou ik dat ik niet zoveel verstand had van techniek en gewoon dom in een auto kon zitten zonder alle problemen te zien en te voelen.
Zo ik ben klaar, reply hoeft niet! Ik verwerk het wel alleen, ik ben het alleen kwijt nu en dat lucht op.
Alleen nog een dag of 3 plannen om hem te repareren want er staan nu al 2 dozen met onderdelen om hem te modificeren.
Gelukkig heb ik nog een 111 die mij niet in de steek laat.
