Op dit moment ben ik bezig met de oriëntatie voor een nieuwe uitlaat.
Ik wil een dubbele uilaat met aan iedere kant twee pijpen DTM style (4 in totaal dus).
Ik heb geïnformeerd bij EPS en het gaat me daar EUR 1100 - 1400 kosten incl. inzagen bumper, maar moet ik wel mijn reservewielbak aanpassen. Deze kosten zitten nog niet in de prijs. Ik moet er dan heen om te laten aftekenen wat ik moet laten weghalen/indeuken etc. en dit bij een plaatwerker laten doen.
Ik heb ook geïnformeerd bij Atec-tuning en die doen het voor EUR 600-900, incl. inzagen bumper. Zij kunnen het heel misschien doen zonder de reservewielbak aan te raken, maar die kans is klein.
Ik hoor ook van alles en nog wat over het plaatsen van die dubbele uitlaat. Zoals dat je vermogen verliest, dat door het indeuken van de reservewielbak de kans op roest daar groter is, kan Atec hetzelfde garanderen als EPS, qua keuze dempers etc.
Mijn vraag is nu wat ik zal doen.

1) EPS
2) Atec
3) Helemaal niet doen.
4) Anders
Help mij aub, want ben er al een tijd mee bezig.

Greetz,
Marcel