@ Mista T:
Eerst gaat die nieuwe uitlaat eronder ... zal waarschijnlijk een heleboel schelen, nu zit namelijk nog de 1.6 uitlaat eronder.
't is trouwens niet dat ie vreselijk tegenvalt ... want zoals ik al schreef gaat ie op een kort sprintje al 160, waar de 1.6 140 ging.
Die R65 bak zit er al onder en doet het goed, ga ik niet weer een boel geld uitgeven om die andere bak eronder te hangen en de hele boel ombouwen van mechanisch naar hydraulisch. 't hep me al genoeg gekos

Ow, als het lex niet lukt vóór 7 sept die kat te copieren ... zou ik dan vanaf zaterdag 3 september totdat de org. kat er is je katvervanger mogen lenen?
PS: als men die PG1 bak van me wil kopen kan die het best asap laten weten.
Hij ligt nu namelijk onder een zeiltje op een aanhanger buiten.
@Eggbert:
Hé jammer, dan heb ik er helaas niets aan ... 'k zou 'm namelijk nodig gehad hebben juist om te bepalen waar de flenzen moeten zitten zodat de orginele kat er onder kan zodra die vrij komt.
Maar in ieder geval dank voor het aanbod
cheers,
Dennis

You can go fast ... but I can go anywhere.