200turbocoupe schreef:Probeer ff remko car hifi die is echt het goedkoopste
Alsjeblieft zeg
Dan wordt je geholpen door zo'n van de straat geplukte heroine slet die de ballen verstand heeft van audio en smeren ze je van die rotzooi aan die het verbranden nog niet waard is...
Mwa .. 'k heb er 1x in me leven wat gekocht.
'k werd niet geholpen door zo'n kijleweg grietje maar meer een bajabeachclub meid
De speakers waren na 4mndn verrot .. maar 't was wel een lekker weif
Wel jammer dat de qualiteit van de spullen niet zo best is .. anders was ik er wel vaker heen gegaan
ja die is zeker de slechtste lex
bij ons stond een x5 waar iets ingebouwd was door die carhifispecialisten (zo noemen ze zich zelf)
draadboom van een x5 mag je neit in knippen,solderen etc omdat het cambus is die eikel hebben het wel gedaan hele nieuwe elektr in de hele wagen computer alles compleet kaal moeten maken die wagen resultaat 9500 eur schade
kan nu waarschijnlijk een Cerwin VEGA op de kop tikken, maar die gozer zegt dat ie 280 nominaal is en 400 maximaal. Volgens mij kan dit niet helemaal kloppen.
Zijn er trouwens mensen die ervaringen hebben met Cerwin Vega, z ja, wat kosten dit soort dingen nieuwe in de winkel en welke winkel??
Weet trouwens ook niet uit welke serie deze unit komt. is wel een 12 inch.
Somebody help meee??!! please?
To catch me, you gotta be fast...
To find me, you gotta be smart...
But to be me...!!
Ik ben dan ook geen kenner op dit gebied, de vermogens vind ik nog wel kloppen maar het merk zegt mij niks misschien dat iemand anders je meer info kan verschaffen.
Cerwin Vega is een heel goed merk als het om subwoofers gaat.
Hebben ook heel wat records op naam in de DBdrag.
BTW: trek je niet zoveel aan van max vermogens dat is de grootst mogelijke onzin die men verkondigt. RMS of continu vermogen is ook niet zaligmakend, maar tenminste een houvast.
Oja nog een tip, zet liever wat meer vermogen (RMS) op je sub dan men opgeeft, dan hou je hem langer heel
Begin er niet aan maat. Je moet constant zwaar investeren in het nieuwste van het nieuwste om met de top mee te kunnen doen. Ben daar ooit aan begonnen... Nu gewoon een lekkere bass in de wagen, dat volstaat. Arme buren, na 3 jaar bassterror was t toch een jaar stil . Nu komt de sequel .