versnellings bak

214 216 218 220 25
Plaats reactie
jdpower

versnellings bak

Bericht door jdpower »

mijn auto schakelt de laatste tijd nogal slecht van zun 1 naar zun 2 hierbij knarsen zelfs de tandjes licht tegen elkaar. Ook vindt ik dat de auto nogal heeeel hakering rijdt in zun 1e en 2e versnelling. Hou zou dit kunnen komen zou de versnellings bak versleten kunnen zijn? Er staat nu 78000 km op de teller.
Gebruikersavatar
Mark16v
MG-R Freak
Berichten: 2954
Lid geworden op: za dec 14, 2002 7:18 pm
Woonplaats: Spijkenisse

Bericht door Mark16v »

misschien beginnen met bak-olie te verversen?
You only need 2 things in life: Duct Tape and WD40. If it moves and it shouldn't : Duct Tape. If it doesn't move and it should: WD40.
jdpower

Bericht door jdpower »

zou dat echt helpen dat hij dan weer beter begint te schakelen
feddesman

Bericht door feddesman »

je kan het op ze minst proberen
jdpower

Bericht door jdpower »

ja dat is zo maar zou het niet mogelijk kunnen zijn dat er in de versnellings bak iets niet goed zit of versleten is heeft olie verversen dan zo'n groot effect?
Gebruikersavatar
Frekkel
MG-R Freak
Berichten: 1424
Lid geworden op: vr mei 21, 2004 3:48 pm
Woonplaats: Waarschoot

Bericht door Frekkel »

ja, anders zou het niet aangeraden worden.
normaal wordt dat maar een eind in de 100.000km gedaan, maar als je net zoals ik schakeld gelijk een gek is het wel aangeraden om iets vroeger te verversen.
MG ZR S1800
Gebruikersavatar
Silly CVT
MG-R Freak
Berichten: 2551
Lid geworden op: ma nov 25, 2002 10:35 am
Woonplaats:
Locatie: Spaarndam!!!
Contacteer:

Bericht door Silly CVT »

En voor ik de bak laat na kijken zou ik eerst eens kijken hoe het met je koppeling zit, drukgroep, lagers, etc... Minder duur geintje dan je hele bak vervangen c.q. uit elkaar halen. ;)

Bij mij werkte verversen ook trouwens. :roll:
Officieel bericht:
Afbeelding
Klik de groene balk.:mrgreen:
Plaats reactie