Ik ben de afgelopen twee weken in Engeland op vakantie geweest en heb daar een Rover 110 (?) gespot. Heel veel Rovers overigens, hééél veel! In de omgeving waar ik zat (Bath), heb ik veel R200 en R25's gezien. Enkele R75 en R45 en nog sporadischer MG-ZR en MG-ZT.
Heb alleen een fotootje van de R110.
Deze heb ik gespot in Cirencester. Van binnen een heel net roodleren interieur, geen beschadigingen.
Ik heb opgeschreven in het eerste bericht wat ik gezien heb, de MG-ZS heb ik dus helemaal niet gezien. Per definitie rijden daar weinig MG's. Heb maar twee MG-ZT gezien en Een stuk of 5 MG-ZR.
R75 ook een max van 5 en de R45 ongeveer 10, waarvan alle hatchback.
De R200 en R25, dat aantal gaat wel richting de 50 als het niet meer is.
Streetwise was ik nog vergeten, die heb ik ook een stuk of 5x gespot.
Ik heb trouwens wel een spiksplinter nieuwe MG gespot, helaas niet op de foto. MG5 of MG6, kan dat? Ik heb hier ergens een plaatje op het forum van gezien. Die wagen parkeerde bij een Superstore, toen ik voorbij liep met tassen vol boodschappen.
Rijdt nog altijd veel rond daar in Engeland . Toen we er vorig jaar waren (omgeving Canterbury en Faversham) zag ik enorm veel 25's, bijna op elke straathoek...200 ook vrij veel inderdaad. ZR's ben ik hier juist wél erg vaak tegengekomen, en zelfs nog ongeveer 6 keer een 100-serie. 45 en 75 vrij regelmatig en ZT's inderdaad sporadisch.
@Marvon, ben daar ook weinig ZS'en tegengekomen, maar wel een MK2 180!