Zijn alle kogels goed, en is die wel goed uitgelijnt gebeurd regelmatig dat het niet goed gebeurd ofdat steurkogels kapot zijn, banden scheef afgesleten.
is het uitlijnen op gebruikte of nieuwe banden gedaan?
Het zijn bijna nieuwe banden. Ze zien er echt goed uit en hebben nog veel profiel. Die rubbers of steurkogels waar jullie het over hebben. Kunnen die vervangen worden?
Alles kan vervangen worden Het is alleen zaak om uit te zoeken wat de oorzaak is van het scheef trekken.. Je vertelde dat je auto pas is uitgelijnd, zijn er toen bijzonderheden gevonden? Maakt de auto 'rare' geluiden tijdens het rijden/sturen?
Nee hij maakt geen rare geluiden en er zijn geen bijzonderheden gevonden. Hoe kan ik er achter komen of die rubbers versleten zijn of dat de steurkogels kapot zijn?
Je kan het controleren door die (voorwielen) van de grond te halen. en dan en wiel verticaal heen en weer schudden en voelen of er speling op zit,
doe dit zelfde ook verticaal.