Ik zit momenteel met een technisch probleem in mijn maag.
Vorige week had ik eindelijk vakantie dus ben ik lekker met de auto's bezig geweest. Omdat o.a. de koppeling moest worden vervangen en het blok aan een grote schoonmaakbeurt toe was besloot ik om het blok uit de auto te halen. Daarbij liet ik de versnellingsbak zitten.
Toen ik klaar was met het verrichten van de nodige onderhoudswerkzaamheden plaatste ik het blok weer terug en sloot ik alles aan. Ik draaide de sleutel om en........ meteen starten! Nou das mooi dacht ik. Totdat ik de auto in de versnelling zette en de koppeling liet opkomen. De auto deed helemaal niets en bleef gewoon stationair draaien.
Ik heb tegendruk bij mijn koppelingspedaal. Als ik schakel zie ik de schakelstangen bewegen. (De auto maakt geen rare geluiden)
Maar toch heb ik geen aandrijving
Wat zou het kunnen zijn?