FBH (hulpkachel)bij cdt werkt niet meer

75 en 75 Tourer
Plaats reactie
kleerkast1

FBH (hulpkachel)bij cdt werkt niet meer

Bericht door kleerkast1 »

Hoi
Heeft er nog iemand ervaringen met het niet werken van de hulpkachel in de dieselversie , bij deze koude (minder dan 5 graden) hoor je de FBH opslaan maar valt na een minuut uit daar deze geen brandstof krijgt ,nu ben ik gaan kijken naar de pomp die R voor je achterwiel zit (werkt niet er komt geen diesel uit) deze word gestuurd door de FBH en ik denk dat daar de fout zit in de ecu.
Heeft er iemand een alternatief aangezien de volledige webasto veel centen kost.


Groetjes jan
Enforcer

Bericht door Enforcer »

Heb je al gemeten of de pomp spanning krijgt.
Het kan ook zijn dat de pomp vast is gelopen, een flinke technische tik wil dan wel eens helpen.
kleerkast1

allemaal al getest

Bericht door kleerkast1 »

Yep dat heb ik al getest maar die FBH moet stroomSTOOTJES geven en dat doet het niet en die impulsen moeten v d FBH komen maar dat is niet ,dus zal het een nieuwe webasto worden zeker . anders zal ik eens bij een webasto werkplaats stoppen en laten uittesten.

Toch bedankt
Eric27
MG-R Freak
Berichten: 700
Lid geworden op: di feb 06, 2007 9:48 pm
Woonplaats: Dedemsvaart

Standkachel

Bericht door Eric27 »

kleerkast1 schreef:Yep dat heb ik al getest maar die FBH moet stroomSTOOTJES geven en dat doet het niet en die impulsen moeten v d FBH komen maar dat is niet ,dus zal het een nieuwe webasto worden zeker . anders zal ik eens bij een webasto werkplaats stoppen en laten uittesten.

Toch bedankt
Als je op de duitse ebay kijkt dan kun je daar een nieuwe printplaat kopen voor de stand kachel. koste meen ik 125 euro.
Heb zelf ook een probleem gehad met de standkachel en heb een sloop kachel gekocht waar het hele huis aan diggelen lag maar de print plaat nog goed daarna alles opgelost.

Eric
Plaats reactie