Voor mijn lekke oude uitlaat heb ik een Rvs gemaakt. Uit de foto's wordt een hoop duidelijk, hierin zijn de eind en middendemper vervangen. Om de auto orgineel te laten lijken heb ik de oude rvs eindstukken der weer onder gelast, uiteraard ook het klepje.
Mooi gedaan idd, heb je toevalig wat tijd over dan hoor ik het graag
Stoer dat vlingerklepje in de uitlaatmonden, ik wist wel dat een MGTF die had maar ik wist het niet van de ZR. Wordt zo'n ding elektronisch gestuurd, of misschien met druk.
Rover 118 GTi VVC MK3.2
Rover 114 GTi Racer -> to Belgium
Rover 416si LPG = for sale
Rover ZS 160 G3 ;-) => Daily
Preparing a 190+ VHPD Engine
Volgens MG zorgt het klepje voor een sportief geluid tijdens lage toeren, echter het fijne weet ik der niet van maar heeft wel wat zoon klepje der in en het is orgineel. Het klepje wordt doormiddel van een vacuum vanaf het spruitstuk aangestuurd.
Samen met een garage in Culemborg heb ik plan op gevat om op kleine schaal Rvs uitlaten te gaan maken naar klant zijn wensen.
Prijzen wat dit gekost heeft:
Demper 192,-
Bochten 72,-
Pijp 63.5 mm 120,-
Kleine onderdelen
Totaal 425,-
Dit is echter zonder uren meegerekend!!!!!
Een einddemper van Mg in staal kost 650,- euro, hiermee is de midden demper niet vervangen.
Heb zelf meerdere lasdiploma's, ben helemaal verzot van het Tig-lassen! Met dit proces kan je Aluminium en Rvs en staal lassen. Het geluid is stukke luider geworden voor mij eigenlijk iets te veel maar dat is een kwestie van extra demper der tussen. Voor vele op het forums zal dit geluid fantastisch zijn, misschien horen en zien jullie het nog een op een meeting.
alleen de ZR 160 heeft die klepjes origineel in de uitlaad.de zr105 niet
ik dacht dat die klepjes juist waren als ge weinig gas geeft het geluid dempt en wanneer je volle gas gaat het volle gluid krijgt!
Tja het blijft een discussie punt, de echte waarheid zullen vast nooit boven krijgen. Jouw theorie zou ook mogelijk zijn hoor, ik heb echt niet alle wijshed in pacht.
degen die de uitlaat gaat laten maken is gek
voor 450 euro heb je van janseed een pijp van spruitstuk tot en met einddemper incl sportcat
ineenkeer klaar
mzzl