aquarium

214 216 218 220 25
Plaats reactie
ikdiederik

aquarium

Bericht door ikdiederik »

Ola,

Onze 216 5dr '95 is zo lek als een mandje. Achterin de kofferbak (voornamelijk rechts) staat na elke flinke bui een plasje water, ook als er niet mee gereden is. De bekleding is al verwijderd, maar ik zie geen sporen. Ik heb zelf zo'n vermoeden dat het langs dat ruitje in de c-stijl vandaan komt. Ik zal binnenkort eens in de kofferbak gaan liggen met een lampje en iemand met een tuinslang aan het werk zetten... maar zijn er plekken waar ik extra op moet letten. Maw: zijn er bekende zwakke plekken?

Greetz Diederik
Bart-K
The Big Boss
Berichten: 8441
Lid geworden op: do mei 06, 2004 1:16 pm
Woonplaats: Steenbergen NB

Bericht door Bart-K »

de bak voor het reservewiel is een bekende ´wetspot´ ;)
'03 MG ZT 190+ -> My forever car :inlove:
'03 MG ZS 180 -> Tracktoy
'00 MG ZR RX1800R -> The Dream has come true

"You don't park a ZT, you simply allow it to rest until next time."

https://www.facebook.com/groups/MGRoverClubNederland
Gebruikersavatar
bam
MG-R Core
Berichten: 5976
Lid geworden op: vr dec 20, 2002 8:36 pm
Woonplaats: Almere-Buiten

Bericht door bam »

Gewoon even de zoekfunktie gebruiken.

klik hier

Jaguar XE
MG ZS 120 MKII
Gebruikersavatar
pagan
MG-R Freak
Berichten: 1911
Lid geworden op: di mei 27, 2003 6:27 pm
Woonplaats:
Locatie: D-Town - Vlaanderen

Bericht door pagan »

Ik heb bij de 600 ook een lek gehad (vooraan). Ik heb toen t hele interieur gestript om te drogen. Daarna met 2 (als t niet kan bedek je de ruimte met krantenpapier en kijk je zelf geregeld) de auto veelvuldig langs alle hoeken en kanten overspoten met een lans tot t duidelijk werd van waar t water komt.

Cheers Pagan
Afbeelding
ikdiederik

Bericht door ikdiederik »

Ales is nu droog. Ik zal de achterlichten er uitpakken en netjes weer terug zetten met wat kit. Als het dan nog lekt zal ik toch even in de bak kruipen. Bedankt voor de tips!
Plaats reactie