Pagina 1 van 1

Olielekkage...

Geplaatst: ma jul 31, 2006 2:46 pm
door Tweeling
Hallo,

Ik heb een Rover 200TDic en sinds zaterdag heb ik last van overmatige olielekkage.

Ik ben zaterdag naar Hockenheim gereden en toen ik daar aankwam zag ik dat mijn achterkant helemaal zwart was van de opspattende olie.

Ik heb onder de auto gekeken en zag dat het onder uit het blok kwam..
Gister heb ik dus even met een monteur van het werk gebeld en die dacht aan een keerring die er uit was gevlogen. Ikzelf dacht aan een lekke pakking van het carter.. Het zit in iedergeval aan de onderkant en niet de bovenkant van het blok.

Het typische is dat ik nog nooit last heb gehad van olieverbruik of lekkage en nu ineens wel.. Kan het er mee te maken hebben dat ik in Duitsland redelijk heb doorgereden (af en toe vol gas)???

Morgen ga ik hem op het werk even op de put bekijken en dan weet ik meer maar micchien heeft iemand van julle een beter idee wat het kan zijn en zo ja is het veel werk om het te repareren.

Greotjes Macel

Geplaatst: ma jul 31, 2006 4:32 pm
door Tweeling
Tsja ik vroeg me ook al af waarom die motorrijder toen ik hem inhaalde zijn vizier aan het schoonmaken was... :D :D ...

Geplaatst: di aug 01, 2006 9:51 am
door Tweeling
Oh dus jullie komen met een man of 10 mijn auto repareren????

Prima daar heb ik wel een kratje of 5 voor over hoor..

Is altijd nog goedkoper dan naar de garage gaan :lol:

Geplaatst: di aug 01, 2006 2:32 pm
door Tweeling
Heb het probleem gevonden.....

Gelukkig niet de kering van de krukas..

Het is de olieleiding die voor onderaand de motor zit.. Die metalen leiding is lek...

Effe een nieuwe besteld bij garage Kemper in Diepenveen.

Als het goed is komt ie morgen binnen dus donderdag weer rijden....

Joepieeee...

Geplaatst: vr aug 04, 2006 9:16 pm
door bam
eliving schreef:Geluk bij een ongeluk :D
Is echt een rot klus die leidingen kunnen verschrikkelijk vastzitten.
Het is niet vreemd als je de leiding moet afzagen om een dop op de wartel te slaan omdat hij zo vastzit dat hij met een steeksleutel doordraaid.

Sterkte, Bam.