Pagina 1 van 1

Lichte facelift MG TF

Geplaatst: zo jun 11, 2006 11:18 am
door MGF MPi
Zo te zien krijgt de MG TF met de herstart gelijk een aantal wijzigingen. Dit shot komt uit China. Niet veel nog te zien, maar toch..

Afbeelding

Geplaatst: wo jun 14, 2006 8:15 pm
door Jupilerman
De onnozele spiegels zijn er nog steeds. 25 jaar oud (als´t geen 30 is) and still going strong; Dat moet het meest rendabele ontwerp ooit geweest zijn binnen de MGR groep

Geplaatst: wo jun 14, 2006 8:22 pm
door Striker
Wat zijn de wijzigingen dan? Ik zie ze niet.

Geplaatst: wo jun 14, 2006 8:26 pm
door Bruno
Een nieuwe striping ;)

Geplaatst: wo jun 14, 2006 9:13 pm
door Edgecrusher
Ducktape i.p.v. schroefjes... :twisted:
(sschroefjes waren bij faillisement niet meer aanwezig)

Geplaatst: wo jun 14, 2006 10:14 pm
door PatrickT
2e keer dat ik dit topic nu zie ( ander forum ), en snap nog steeds niet wat je nu met deze foto wilt zeggen... :roll:

Geplaatst: do jun 15, 2006 12:20 am
door Dutch
Jupilerman schreef:De onnozele spiegels zijn er nog steeds. 25 jaar oud (als´t geen 30 is) and still going strong; Dat moet het meest rendabele ontwerp ooit geweest zijn binnen de MGR groep
spiegels zijn het eerst gevoerd op de 1989 er Rover metro dus nog maar 17 jaar oud ;)

Geplaatst: do jun 15, 2006 8:34 am
door Jupilerman
Haha, dan kunnen ze er nog een paar jaartjes (en modelletjes) tegen :lol:

Geplaatst: do jun 15, 2006 3:05 pm
door MGF MPi
PatrickT schreef:2e keer dat ik dit topic nu zie ( ander forum ), en snap nog steeds niet wat je nu met deze foto wilt zeggen... :roll:
Dat er nog leven in de MGR Groep zit en dat de MG TF blijkbaar een lichte facelift krijgt..(zie de camouflage)

Geplaatst: do jun 15, 2006 3:21 pm
door Jupilerman
Ik heb op een andere site gezien, dat de chinezen bezig waren met inspectie van door hetn geperste panelen van een rover 75. Het zou dus kunnen dat dit door hen geperste panelen zijn, met hier en daar een lijntje meer of minder. Bv ter hoogte van de wielkasten, zoals nu populair (nieuwe miata). Maar dat zie je niet op de foto. De vergroeiing/gezwel op het kofferdeksel is een beetje groter dan bij de "oude" TF zo lijkt het.
Maar het is te wazig. Waarom kunnen we niet beter spy shots nemen. De chinezen konden dat toch ook met de engelse oorlogsbodems. Dat zaten natuurlijk fouten in en de schepen zonken als ze de haven uit vaarden ;-)
Laat ons hopen dat de Engelsen in de plannen v/d TF geen bugs hebben gestoken. :mrgreen:

Geplaatst: do jun 15, 2006 7:28 pm
door PatrickT
MGF MPi schreef: Dat er nog leven in de MGR Groep zit en dat de MG TF blijkbaar een lichte facelift krijgt..(zie de camouflage)
kan het niet gewoon een "oudere" TF zijn met een maffe "special" paint erop?

Geplaatst: do jun 15, 2006 7:39 pm
door Jupilerman
Een Spiderman striping dan :lol: 8)

Geplaatst: zo jun 10, 2007 10:09 pm
door MARTIN
:mrgreen: de vershillen zijn nu toch duidelijk in het front.

Afbeelding
nieuw

Afbeelding
oud

Afbeelding
ouder

Geplaatst: ma jun 11, 2007 1:21 am
door Jai
Dus ze hebben de oude bumper en de oudere bumper gecombineerd tot een nieuwe bumper :P....

Geplaatst: di jun 12, 2007 2:41 pm
door Bart-K
daar lijkt het wel op ja