Pagina 1 van 1

Prullenbak lampje ???

Geplaatst: zo aug 21, 2005 2:31 am
door Charger67
Daar ik geen gebruikersboekje bezit, heb ik een vraag, ik heb een 827 Vitesse, wanner ik een constante snelheid aanhoud van 110 kmph of meer, gaat er op het display onder de radio een controlelampje branden, het lijkt op een prullenbak met een deksel erop, en er staat een kruis in.
Na enige tijd wat zachter te hebben gereden gaat het lampje weer uit, en in stadsverkeer blijft het lampje uit. Iemand bekend met dit controlelampje ?? Afbeelding

Geplaatst: zo aug 21, 2005 7:44 pm
door Bart-K
toevallig geen foto van :|

Geplaatst: do aug 25, 2005 11:25 pm
door Charger67
Ik ben wat wijzer geworden omtrent het controlelampje, volgens een Roverdealer in R'dam is het een waarschuwingslampje, dat aangeeft dat je boven een vooraf ingestelde snelheid rijdt, in mijn geval dus 120 kmpu. een soort cruisecontrole dus.
Aan het uiteinde van de knipperlichthendel zit een drukknop, ik neem aan dat die er wat mee te maken heeft, maar hoe zet ik dat uit ??

Geplaatst: vr aug 26, 2005 12:02 pm
door Bart-K
ah, een beetje net als de speed limit die je bij een 75 kunt instellen. Als die hetzelfde werkt kun je de snelheid veranderen door die drukknop op de knipperlichthendel ingedrukt te houden.

Geplaatst: zo aug 28, 2005 1:09 am
door Charger67
Bart220 schreef:ah, een beetje net als de speed limit die je bij een 75 kunt instellen. Als die hetzelfde werkt kun je de snelheid veranderen door die drukknop op de knipperlichthendel ingedrukt te houden.
Het ingedrukt houden lijkt inderdaad te hebben geholpen, het lampje komt niet meer tevoorschijn [img]http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/buba.gif[/img]