Pagina 1 van 1
220 coupe aanpakken
Geplaatst: do dec 23, 2004 1:11 pm
door tomcat katertje
Ik heb dus sinds vorige week 'n prachtige 220 coupe, poepie origineel, maar dat kan sneller, toch
Aangezien ik niet bepaald te boek sta als techneut (zacht uitgedrukt, haha) ben ik benieuwd wat voor tips er op me af komen. Kan er ook 'n kostenindicatie bij? dank!
Geplaatst: do dec 23, 2004 1:35 pm
door Striker
Waar je mee kan beginnen is een ander luchtfilter en uitlaatsysteem. Dit zal geen enorme smak vermogen erbij geven, maar alle beetjes helpen.
Als je wat dieper in de buidel wilt/kunt tasten, dan is het vervangen van de motor door een 2.0 turbo een optie. Dit levert je meteen ruim 60 pk op en de motor is vrij makkelijk te tunen voor nog meer vermogen.
Geplaatst: do dec 23, 2004 1:44 pm
door tomcat katertje
ja, 'n turbo... ben helaas geen goeie tegengekomen (ook niet in dld, spa en ita); anders....:-)))
Maar als de turbo er eenmaal is: in Londen kun je er een supercharger op laten zetten voor 800 pond en dan komt er nog es 60pk bij... vroem! maar ja, waar een turboblok te vinden, nieuw of zo goed als...?
Geplaatst: do dec 23, 2004 1:48 pm
door Striker
Ja, het zal niet meevallen om een goed blok te vinden in Nederland. In Engeland zijn ze een stuk makkelijker te krijgen.
Schu.t in Soest heeft er als het goed is nog één liggen en [url=hhtp://
www.autobedrijfvannoort.nl]Van Noort[/url] kan je er misschien ook wel aan helpen (en inbouwen).
Geplaatst: do dec 23, 2004 2:29 pm
door tomcat katertje
Thx, heb es gemaild wat het kost, maar denk toch dat het onhaalbaar is hoor. Kon je maar zo een turbo op die 2liter gooien, toch?
Ff terug naar de luchtfilter: welke te kiezen en waar te kopen? En dan op zoek naar vol leer :-) laters!
Geplaatst: do dec 23, 2004 4:55 pm
door Mark16v
als je 2 setjes volleer tegenkomt mag je mij ook mailen
wat betrefd die turbo, je kan die er wel opbouwen maar je zult ook de compressie moeten verlagen van je blok en dat is best wat werk.
Geplaatst: di dec 28, 2004 12:55 am
door Silly CVT
Ik heb er ook nog steeds 1 liggen... 
En volgens mij nog iemand van de club. 
Geplaatst: di dec 28, 2004 11:16 am
door Dutch
Ik niet iig bij mij was de krukas door het blok gedrukt

Geplaatst: di dec 28, 2004 11:30 am
door Edgecrusher
@SillyTC
Wat is er mis met dat 2.0T blok dan?
Geplaatst: di dec 28, 2004 2:07 pm
door Dutch
Dat blok heeft 200 pk en was teveel van het goede.
toch Sil

Geplaatst: wo dec 29, 2004 12:58 am
door Silly CVT
Haha... ik heb nog steeds 200 trappelende paardjes onder de kap hoor. 
Bij mijn oude blok heeft vorig jaar stilstaand de koppakking het begeven. Nadat die stuk is gegaan is er geen meter meer mee gereden. Verder is het een mega goed blok over welke ik meer tevreden ben dan mijn huidige motor... 
Dus... 
Geplaatst: vr dec 31, 2004 4:04 pm
door Robert-220TC
Yep ik heb een k&n filter heir nog liggen
ligt dr al een jaar denk ik onderhand
nooit gebruikt
zeg maar wat je dr voor wilt geven