Pagina 1 van 1

Probleem met EKA codes

Geplaatst: wo apr 03, 2013 9:02 am
door tomcat.t16
Hi,

Laatst stond ik met een lege batterij in mijn afstandsbediening. Ik wilde de EKA code invoeren, maar deze deed het niet meer. Vreemd, toen ik hem ging uitlezen stond er een andere code dan in het boekje.
De code heeft wel gewerkt, want had hem al eerder getest.

Nu had ik gisteren met de coupé hetzelfde, de code werkte niet meer. Na uitlezen bleek dat de code 6543 was geworden ipv de originele code.

Heeft hier iemand anders ook al problemen mee gehad? Is dit bekend? Zouden jullie een keer je code kunnen proberen. Wil graag weten waar dit probleem ontstaat.

De bindende factor tussen de BRM en de Coupé is (afgezien dat ze van mij zijn) dat ze beide met een kapotte accu hebben gestaan.

Grtz

Geplaatst: wo apr 03, 2013 12:46 pm
door arjen
Nog nooit meegemaakt dat dit vanzelf gebeurd, maar volgens mij kan ik de code wel wijzigen.

EKA or KAC

Geplaatst: di sep 17, 2013 5:25 pm
door XC-XW
Ik zag dit oude berichtje met weinig reacties.
Hier wat interessante aanvullingen en de fout in de KAC is niet alleen MG-F gerelateerd.
http://www.mgf.ultimatemg.com/group2/DI ... mobiliser/

Geplaatst: di sep 24, 2013 10:35 am
door BBergman
Het gebeurt bij mij af en toe dat de auto niet wil starten en een alarm af geeft, vermoedelijk heb ik ergens een aarde probleem die ik nog niet heb kunnen traceren.

Begrijp ik het goed dat ik met die link dit uit kan schakelen? :)

Geplaatst: wo apr 02, 2014 4:10 pm
door tomcat.t16
Ik heb intussen een apparaat aangeschaft waarmee ik dit kan fixen ;)