Pagina 1 van 1

electrische kantelschakeling bestuurdersstoel lam.

Geplaatst: do mar 07, 2013 2:53 am
door Callahan
Hallo Rover 75 fanaten...

Eindelijk heb ik dan elektrisch verstelbare stoelen in de 75 gezet en nu blijkt dat het bedieningsmechanisme (knop) niet meer in de ruststand terugveert.
De schakeling lijkt lam want de stoel kantelt ook niet als de knop wordt bedient. De functie naar voren en naar achteren werkt wel. Alles is van plastic en het ziet er ook wat fragiel uit als je de grote rechthoekige knop van het schakelasje lostrekt. Is dat zelf weer te maken of heeft iemand zo'n goed werkend zwart schakelkastje in de aanbieding? :)

groet

Frank
(Callahan)

Geplaatst: do mar 07, 2013 8:59 am
door hugos
Welk type van auto? 1.8 2.0 geheugenfunctie?
Serienummer?
groet,
Hugos

Geplaatst: wo mar 20, 2013 9:30 am
door Callahan
probleem opgelost...
Ik had nog een bedieningskastje voor de rechterstoel liggen en het niet electriche deel van het schakel mechaniek voor de "2way seat" is uitwisselbaar met dat van de "6 way seat" wat dus voor het deel van wat bij mij afgebroken was redelijk makkelijk omgezet kon worden. Weer een meevaller dus...wel allemaal erg fragiel zo'n klein dun hardplastic schakelasje met een relatief grote knop er op.