Pagina 1 van 1

foutcodes rover 25

Geplaatst: za aug 18, 2012 10:11 pm
door Raakses
Beste mensen

ik heb een rover 25 en die heb ik laatst laten uitlezen en kwamen wat meldingen uit.

heb ff beetje gegoogled ernaar maar kom er niet echt uit

P1232 Brandstofpomprelais
p0261 injector 1
p0262 injector 2
en de andere 2 injectoren geven ook een melding

garage zei dat het waarschijnlijk een elektronica storing is en wat ik heb gevonden op engelse fora komt dat ook beetje terug.

heeft iemand hier ervaring mee of weet wat het precies is?

Geplaatst: ma aug 20, 2012 8:54 pm
door arjen
Loopt ie goed of heeft ie problemen?

Geplaatst: ma aug 20, 2012 8:57 pm
door Raakses
hij loopt op zich wel normaal maar volgens mij heeft geeft ie te weinig vermogen.

het maakt niet uit of ik halfgas geef of volgas hij trekt op zelfde vermogen weg, en rare is ik weet dat niet 100% maar als ik constant vol gas rij of half gas hij blijft ongeveer 1:10 rijden

Geplaatst: di aug 21, 2012 8:37 pm
door arjen
P0261 en P0262 duiden beide op injector nr.1
Zo op afstands kan ik me lastig een beeld vormen van wat er precies aan de hand is, maar ik zou in ieder geval eerst even de massa aansluitingen van accu naar blok en carrosserie controleren.

Ook kan het zijn dat je motorregeling relais slecht is. Deze voedt o.a. de injectoren. Ook de ecu wordt hierdoor gevoed en mogelijk wanneer die spanning niet stabiel is kunnen er diverse storingen ontstaan.

Waren er nog meer codes?

Geplaatst: di aug 21, 2012 9:44 pm
door Raakses
nee alleen de branstofpomprelais en de 4 injectoren, maar garage zei ook dat hij de massa moest gaan controleren dus het kan best wel kloppen wat j ezegt