Pagina 1 van 1
BMW e46 audio in een Rover 75
Geplaatst: zo sep 19, 2010 10:35 pm
door kerkhoff.gjwm
Ik ben van plan de volgende installatie van Navtronics in mijn Rover 75 te laten bouwen

. Nu is nog de Harmony met daarop aangesloten de 6-cd-wisselaar van Alpine (Rover) ingebouwd. Is deze ombouw probleemloos, d.w.z. geen stekkers vervangen door andere stekkers etc.? Ook met het oog op behoud van de stuurbediening. Ik heb inmiddels begrepen dat de bevestigingsogen aan de zijkanten er af moeten.
Geplaatst: zo sep 19, 2010 11:18 pm
door Johnny_D
als je de juiste draadjes aan elkaar pielt zal hij het ongetwijfeld doen.
Gewoon uitzoeken wel draadje wat is. maar ik denk wel dat het mogelijk is
Geplaatst: ma sep 20, 2010 10:56 am
door Mean Green
mogelijk is het zeker maar of het zonder gepiel van draadjes kan weet ik niet
marvon en arjen hadden het er laatst over miss hun een pb doen ??
Geplaatst: ma sep 20, 2010 11:11 am
door Rik
Dat was in
dit topic. BMW gebruikt ook gewoon DIN-stekkers dus zou zonder problemen moeten gaan, enkel de stuurbediening kan een hekel puntje worden.
Geplaatst: ma sep 20, 2010 12:44 pm
door Johnny_D
stuur bediening is ook voor luie mense

Geplaatst: ma sep 20, 2010 2:25 pm
door arjan_m
Riksel schreef:Dat was in
dit topic. BMW gebruikt ook gewoon DIN-stekkers dus zou zonder problemen moeten gaan, enkel de stuurbediening kan een hekel puntje worden.
Geheel terechte opmerking.... Het apparaat gaat het zeker doen, met al zijn functies.... Echter stuurbediening niet (direct), helemaal afhankelijk van de aansluitingen aan de achterkant van dit ding en wat je in de 75 hebt. (ISO, "BMW-blok")
Over hoe dat met dit ding zit kan ik echt niks van zeggen.
Geplaatst: ma sep 20, 2010 8:27 pm
door kerkhoff.gjwm
We gaan het zien, komende woensdag wordt hij ingebouwd. Ik houd jullie op de hoogte.
Geplaatst: wo sep 22, 2010 9:33 am
door arjan_m
Geplaatst: wo sep 22, 2010 5:07 pm
door Mean Green
+1

Geplaatst: do sep 23, 2010 4:41 pm
door kerkhoff.gjwm
Ik baal er verschrikkelijk van, maar het is niet doorgegaan.

Een erg hoog uitgevallen rekening waar ik niet op verdacht was met betrekking tot mijn MGB is de reden dat ik het uitgesteld heb. Is dus uitstel, geen afstel. Ik laat vanzelfsprekend absoluut weten wanneer het feestje doorgaat.......en kom met foto's.