Pagina 1 van 1
Xenon lampen
Geplaatst: wo apr 01, 2009 10:14 pm
door campion
Beste forum leden, ik had een koplamp stuk en heb beide lampen vervangen voor xenon lampen. Nu hoorde ik dat deze mogelijk niet geschikt zijn voor mijn Rover 45 bj 2003. Kan iemand dit bevestigen? Worden deze lampen extra heet?
Bedankt voor reactie
Geplaatst: wo apr 01, 2009 10:31 pm
door 118GTR
Je bedoelt dat je die xenon-Look lampjes erin gedaan hebt? Maar geen stalen kast met een berg bekabeling?
Dan is het prima zo, 55Watt = 55Watt geen probleem met hitte dus.
Probleem met echte Xenon is dat ze er niet echt lekker in passen omdat ze aan de achterkant vrij lang zijn en de 45 aan de achterkant van de lamp weinig ruimte heeft.
Echter als je ze er toch in weet te proppen of een "kort" setje vind dan werkt het prima.
Xenon lampen
Geplaatst: do apr 02, 2009 5:08 pm
door campion
Hartelijk dank voor reactie, de lampen passen prima. Dus dan hoef ik me geen zorgen te maken. Ik vreesde voor de blakers
Geplaatst: do apr 02, 2009 5:55 pm
door Arnoud79
bij mijn zs zitten ze er al meer dan een jaar in en rijd altijd met licht aan, zonder problemen...
Geplaatst: ma jul 06, 2009 11:42 pm
door Sander02
Produceren die veel meer licht? Oftewel beter zicht? De standaard lampen zijn nou niet echt super. Maar aan de ander kant, hoe veller de lampen hoe irritanter voor je tegenliggers.
Geplaatst: di jul 07, 2009 12:18 pm
door mg-zs
Mk1 Rover 45/Zs heeft H7R Xenon lampen nodig