Pagina 1 van 1

MG ZR INSTALLATIE POLK AUDIO & SIGNAT

Geplaatst: wo okt 01, 2008 3:54 am
door dragon
Dag mede MG / ROVER Bezitters

Ik wil jullie iets laten zien over mijn nieuwe installatie in de kofferbak. Een project waar ik al een tijdje lang mee bezig was. De auto is bijna volledig gedempt tegen trillingen dmv bitumen van 2mm dik. Tussen de interieur panelen zit ook akoestisch wol voor geluiden van buiten af.

Dit zit er in de auto:
4x SIGNAT ROM2 Versterkers
Composet 13 cm Polk Audio DB5251
2x 8 inch subwoofers DB840SVC
1x 10 inch High End Subwoofer SR104DVC 700 watt RMS

de voorspeakers zijn nog van MTX maar die worden binnenkort vervangen door de nieuwe MM serie van Polk Audio zodra ze uit zijn in Nederland.

De NL'se importeur van Polk Audio heeft er zelfs een kleine filmpje van gemaakt voor op YOUTUBE

http://nl.youtube.com/watch?v=o3hbcNbMN0s

Hieronder staan de foto's

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Ook te zien op:

http://www.polkaudio.com/forums/showcas ... erid=90121

of

http://purehifi.hyves.nl/album/31547986 ... tion/2URU/

Ik hoop dat jullie het mooi vinden.

Groeten

Rafael
Pure Hifi

Geplaatst: wo okt 01, 2008 7:19 am
door Edgecrusher
Ziet er goed uit hoor!

Geplaatst: wo okt 01, 2008 12:41 pm
door Rvelleko
Ziet er zeker netjes uit, vooral met die blauwe verlichting :mrgreen:

Geplaatst: wo okt 01, 2008 4:46 pm
door Joep
Mooie set up, heb je ook foto's van de deurpanelen? Misschien een idee om een showcase te maken op www.showyoursound.nl ?

Geplaatst: wo okt 01, 2008 4:59 pm
door dragon
Nee, ik heb nog geen foto's van de deurpanelen. Ik denk dat ze helemaal standaard hou. De deuren zijn wel gedempt tegen trillingen met bitumen. Het scheelt echt een hoop in bijkomende geluiden. En je kick-bass speaker krijgt ook gelijk vollere bass.

Er komt wel een nieuw composetje in van Polk Audio. Zit eigenlijk te twijfelen tussen de SR6500 (€ 799,-) en de nieuwe MM serie (prijs nog onbekend) Alleen die laatste is nog niet gelanceerd in USA of NL. En ik heb nog maar 2 kanalen vrij op mijn versterker en anders zou ik er weer 1 bij moeten plaatsen. Maar ik vind 4x 2 kanalers meer dan zat. Precies genoeg voor 1 composet in de voordeuren. De speakers zijn er ook meer voor sound quality dan voor SPL. Draai namelijk veel blues, rock, rnb, funk... ieder geval iets met veel (live) instrumenten.

Ik heb wel een showcase op showyoursound maar zijn ongeveer dezelfde foto's maar dan iets uitgebreider.

http://www.showyoursound.nl/Public/Show ... sp?id=2872

Geplaatst: wo okt 01, 2008 8:10 pm
door peter3
Goed bezig met een goede instalatie.

Ben er nog niet helemaal uit over de zijkant.
Lijkt er op dat de bovenkant (van de zijkanten) niet helemaal aansluit.
Maar misschien is dit wel het geval maar komt het er op de foto's niet helemaal uit.

Het bitumen dat je hebt gebruikt is dat het zelfde als voor op het dak?
Hoop het niet want dat spul stinkt als de hel als het warm wordt.

Geplaatst: wo okt 01, 2008 8:27 pm
door dragon
Nee klopt de bovenkant sluit ook niet aan. Dat heb je goed gezien. Daar moet ik nog wat voor verzinnen. Er zit nog 10 cm luidspreker doek achter het schot. Maar alles werkt en is aangesloten. De laaste finishing touch details laat ik wel over aan iemand die goed is met naaien.

Het bitumen lijkt op dakleer maar is het niet. Dit is wel speciaal voor de auto industrie. Het zit ook op de bodem van elke carrosserie. Bestaat uit meerdere lagen. Maar dakleer verwarm je met een gasbrander en ruikt naar teer! Dit hoef je alleen maar te verwarmen zodat het soepel wordt met een fohn of een verf-afbrander.

Merken als Dynamat, Phonocar, Dietz en zelfs Caliber hebben bitumen in hun assortiment. Dynamat zie je vaak gebruikt worden op discovery channel bij Chip Foose, of American HOT ROD en al die andere auto programma's.

Geplaatst: do okt 02, 2008 8:28 am
door Joep
Nog een kleine toelichting over het loodbitumen:

http://www.akoestiekwinkel.nl/auto.html

Ik zal je SYS case eens bekijken.