British Racing Green
Geplaatst: wo mei 09, 2007 3:25 pm
Is dit een metallic kleur of toch niet ?
Dé MG-RoverClub voor MG's en Rovers van na 1990 (ouderen ook welkom)
http://www.mg-r.nl/forum/
Misschien vergis ik me daar inderdaad in. Ik dacht dat m'n broers 416 (die niet metallic is) BRG is, maar zou ook goed Brooklands Green kunnen zijn. Ik zal de lakcode binnenkort eens nakijken.118GTR schreef:Echter!!! de meeste Groene 400's (mk2) zijn niet BRG maar Brooklands Green, en die is niet metalic.
Als ik kijk zie ik niet specifiek iets van glittertjes.Tomcat schreef:Mijn 114 GTi MPI was BRG en metallic (zelfde slechte kwaliteit lak als m'n coupe) en volgens mij hebben alle BRG Rovers metallic-lak, maar daar wil ik vanaf zijn
@ Rakram: kijk in fel licht naar je lak. Heeft 'ie glittertjes (zogenaamde metal flakes)? Dan is het metallic lak. Blijft ie even dof: dan is het normale- danwel "solid"-lak
Nou dacht ik redelijk thuis te zijn maar dus niet: een 400 mk2? vanaf wanneer (bouwjaar) loopt deze? De mijne is uit 1998 is dit een MK2?118GTR schreef:Ik ben ook niet helemaal thuis in de verfsoorten. Maar wat betreft de lak op de 400 denk ik dat BRG wel altijd Metalic is.
Echter!!! de meeste Groene 400's (mk2) zijn niet BRG maar Brooklands Green, en die is niet metalic. Echter het wordt door de meeste bedrijven/eigenaren wel BRG genoemt.
Brooklands is een slag donkerder dan BRG.
Ik heb toevallig pas een foto gemaakt, die zal ik van het weekend wel even posten.
BRG is trouwens een verzameling kleuren, Bentley's hebben een hele diepe donkergroene kleur, Jaguars zijn bijna zwart, maar de oude lotussen, waren weer behoorlijk licht(blad groen)
MARVON schreef:![]()
kijk jij geluk dus
die van ons is wel metallic en is toch een crime om te spuiten merken wij
y
rakram1 schreef:
maar een metallic auto staat er toch wel bij te glimmen vaak, ben ik wel jaloers op.
![]()
Maar ik kan nu zelf aan de slag met schades e.d.