
zal s probere om een filmpje te maken, heb wel al foto's.



filmpje
http://nl.youtube.com/watch?v=11DEzZ4xWpg
jaja, de originele einddemper zat gewoon in mn bumper en nu steekt ie dr weer een stukje uit.Edgecrusher schreef:Dat ziet er erg goed uit!
Na de ZR bumper was een andere uitlaat wel een aanrader.
Elke uitlaat heeft bij een bepaald toerengebied meer volume dan in een ander toerengebied, deels misschien door de resonantie, deels misschien doordat de tonen bijvoorbeeld hoger zijn en daardoor minder nadrukkelijk aanwezig lijken te zijn.aldo schreef: maar nog een vraagje, is het normaal dat die uitlaat ongeveer bij 5-5500 toeren niet zo veel geluid meer maakt.
en hangt natuurlijk van het type demper af, absorptie of met schotten (reflectie) er in, en je hebt ook nog met een combinatie daar van.Edgecrusher schreef: Elke uitlaat heeft bij een bepaald toerengebied meer volume dan in een ander toerengebied, deels misschien door de resonantie, deels misschien doordat de tonen bijvoorbeeld hoger zijn en daardoor minder nadrukkelijk aanwezig lijken te zijn.