BTCC 2014 kalender

Zoals de titel... niet MG-Rover gerelateerd in motorsport
Plaats reactie
Gebruikersavatar
mg-zs
Hairpin Hater
Berichten: 4349
Lid geworden op: ma aug 22, 2005 11:18 pm
Woonplaats: Maastricht

BTCC 2014 kalender

Bericht door mg-zs » za sep 14, 2013 10:34 pm

Rounds, Date, Circuit, County

1,2,3, Sat 29/Sun 30 March, Brands Hatch Indy, Kent
4,5,6, Sat 19/Sun 20 April, Donington Park, Leicestershire
7,8,9, Sat 3/Sun 4 May, Thruxton, Hampshire
10,11,12, Sat 7/Sun 8 June, Oulton Park, Cheshire
13,14,15, Sat 28/Sun 29 June, Croft, North Yorkshire
16,17,18, Sat 2/Sun 3 August, Snetterton, Norfolk
19,20,21, Sat 23/Sun 24 August, Knockhill, Fife
22,23,24, Sat 6/Sun 7 September, Rockingham, Northamptonshire
25,26,27, Sat 27/Sun 28 September, Silverstone, Northamptonshire
28,29,30, Sat 11/Sun 12 October, Brands Hatch Grand Prix, Kent
Afbeelding

Commission No. ZS-005354

MG ZS
Rover Tourer

Gebruikersavatar
mg-zs
Hairpin Hater
Berichten: 4349
Lid geworden op: ma aug 22, 2005 11:18 pm
Woonplaats: Maastricht

Bericht door mg-zs » za sep 14, 2013 10:36 pm

Nu maar hopen dat de MGCC kalender voor Thruxton en Oulton Park gunstig is :roll:
Afbeelding

Commission No. ZS-005354

MG ZS
Rover Tourer

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast