MG Produktie-overzicht 1953 - heden

Technische informatie over MG's en Rovers.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Dr Doggystyle
Beheerder
Berichten: 16756
Lid geworden op: vr feb 06, 2004 3:29 pm
Woonplaats: het MG-R Forum
Contacteer:

MG Produktie-overzicht 1953 - heden

Bericht door Dr Doggystyle » ma jun 14, 2010 11:15 pm

Met dank aan VandenPlas voor deze info :

Ben in het bezit van een MG jubileumboek uit 2004 (80 jaar MG)
Op de laatste bladzijde staat een produktie-overzicht met alle bouwjaren en aantallen. Heb het ook aangevuld met de huidige produktie onder SAIC ;

BMC / BLMC / British Leyland

MG TF Midget...................1953-1955............9.600
MG ZA/ZB Magnette.........1953-1958............36.600
MGA................................1955-1962............98.970
MGA Twincam..................1958-1960............2.111
MG Magnette MK III/IV.....1959-1968............30.996
MG Midget.......................1961-1979............224.843
MG 1100/1300.................1962-1971............157.409
MGB/GT...........................1962-1980............513.276
MGC/GT...........................1967-1969............9.002
MGB GT V8.......................1973-1976............2.591

Austin-Rover Group (British Aerospace) / Rover Group (BMW)

MG Metro 1300.................1982-1990............120.197
MG Metro Turbo................1983-1990............21.197
MG Maestro 1600/2.0 EFI...1983-1991............47.914
MG Metro 6R4...................1985-1986............205
MG Montego EFI................1984-1991............34.476
MG Montego Turbo.............1989-1991............7.276
MG Maestro Turbo.............1989-1991............504
MG RV8.............................1992-1995............1.983
MGF..................................1995-2001............77.269

MG-Rover Group (Phoenix consortium)

MG ZR (3 - & 5 -drs)...........2001-2005............55.000 *
MG ZS (5 -drs & saloon)......2001-2005...........20.000 *
MG ZT (& ZT-T Tourer)........2001-2005............18.500 *
MG TF.................................2002-2005.............28.000 *
MG Express (ZR basis)........2003-2005..............250 *
MG XPower SV....................2004-2005...............82

* aantal niet exact

MG Motor UK (SAIC)

MG-TF LE500.......................2008-
MG6....................................2010(?)-

Produktie in China (NAC/SAIC)
MG TF MK2...........................2007-
MG7.....................................2007-
MG3 (SW)............................2008-

Gebruikersavatar
Robert-220TC
MG-R Freak
Berichten: 2304
Lid geworden op: za nov 30, 2002 1:13 am
Woonplaats: rijswijk(zh)(réswék)
Contacteer:

Bericht door Robert-220TC » vr nov 19, 2010 1:53 am

mis de xw en rf modellen
en de 600 ;)

Bart-K
The Big Boss
Berichten: 9896
Lid geworden op: do mei 06, 2004 1:16 pm
Woonplaats: Steenbergen NB
Contacteer:

Bericht door Bart-K » vr nov 19, 2010 8:26 pm

Komt omdat dit alleen de MG productie-aantallen zijn ;)
2003 MG ZT 190+
2005 Rover 75 Tourer 2.5 V6 monogram Nocturne #12 van 12
1994 Rover 623Si automaat
1990 Rover 216S Executive

"You don't park a ZT, you simply allow it to rest until next time."

https://www.facebook.com/groups/MGRoverClubNederland

Plaats reactie